Sezon tuż tuż, zatem najwyższy czas hucznie go powitać! Po raz kolejny pragniemy Was zaprosić na Trójmiejskie Klasyczne rozpoczęcie sezonu 6 kwietnia na godzinę 12! Zapraszamy każdego właściciela pojazdów wyprodukowanych przed roku do 1989 (lub jeśli produkcja danego modelu rozpoczęła się najpóźniej w roku 1989), wyjątek stanowią pojazdy polskiej produkcji. Oczywiście nie tylko posiadaczy zapraszamy na zlot, ale również miłośników, bo z pewnością będzie na czym zawiesić oko! Ze zlotu na zlot staramy się coraz bardziej wszystko dopracowywać żeby zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia, więc oczekujemy od Was godnego reprezentowania Waszych pojazdów i dostosowania się do naszych próśb na miejscu. Odpowiednio będziemy rozstawiać auta rocznikowo, natomiast dla odwiedzających będzie wydzielony osobny parking. Jak zawsze ruszaniu z piskiem, słuchaniu głośnej muzyki i zachowaniu niegodnemu Waszego auta mówimy stanowcze NIE;) Nie pozostaje nam nic innego niż życzyć Wam, żeby Wasze auta nie zrobiły Wam żadnego psikusa i pojawiły się 6. kwietnia o godz. 12:00 (w lany poniedziałek) na parkingu Ergo Areny! Siema!

Standardowo po ok. 2h jedziemy indywidualnie na Skwerek Kościuszki do Gdyni.

Również zwracamy się z prośbą o to, żebyście godnie zaprezentowali Wasze auto – czasami naprawdę wystarczy przejechać ściereczką i od razu pojazd się lepiej prezentuje;)

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

  • Czy mogę wpaść xxx autem? – Prosimy żebyście sami sprawdzali lata produkcji Waszych aut (do roku 1989 włącznie).
  • Wiem, że auto nie jest klasykiem, ale jest czy mogę tam wjechać? – Nie, ale zapraszamy na parking dla gości.
  • Chcielibyśmy wjechać razem klubem, grupą podobnych aut etc. – Jest taka możliwość, ale musicie się zgrać przyjechać wspólnie jedną kolumną w tym samym czasie i auta muszą być z tej samej dekady. Wówczas możecie śmiało w miarę możliwość zajmować miejsca koło siebie w danej alei. Nie przewidujemy z góry ustalonych podziałów na marki/modele/kraje pochodzenia – integrujmy się, a nie rozdzielajmy:)

One Response

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *